ЧаПи

FAQ (2)

Часті Питання

 

FAQ (1)

Ця сторінка містить довідкові матеріали, що повинні пояснити питання, типові для новачків. Якщо після ознайомлення з цими матеріалами у Вас залишились запитання, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

 

 

Що таке «академічна година»?
Академічна година — це мінімальна облікова одиниця навчального часу. Тривалість академічної години становить 40-45 хвилин. Дві академічні години утворюють пару академічних годин. Навчальні заклади використовують “академічну годину” (тривалістю 40-45 хв.), як основу для планування та обліку лекцій, лабораторних, практичних та семінарських занять.

Скільки триває заняття?
Для дітей: урок — 1 академічна година — 45 хвилин.
Для дорослих: пара — 2 академічні години — 90 хвилин.

Заняття проводяться в групі чи індивідуально?
Навчання в освітньому центрі за замовчуванням проходить в індивідуальній формі, але на замовлення ми також проводимо навчання і для груп, наприклад, корпоративне навчання персоналу.

Потрібно купувати підручники чи вони вже включені у вартість?
Ви отримуєте потрібні матеріали для навчання. Але якщо Ви придбаєте для себе пару книг, гірше не стане.

Оплачувати навчання треба відразу чи можна оплачувати по частинам? 
За замовчуванням, оплата навчання здійснюється в повному розмірі, але Ви також можете оплачувати по частинам, розділивши загальну суму на три частини, котрі Ви вносите протягом навчання. При оплаті по частинам, Ви доплачуєте 10% від вартості навчання.

Як записатися на навчання?
Натисніть на кнопку: Відправте заявку.

Освіта за кордоном безкоштовна?
Освіта за кордоном платна. Безкоштовне навчання може бути лише у випадку, коли Ви виграли гранд. Але це швидше виключення, ніж загальне правило.

Чи треба знати іноземну мову для освіти за кордоном?
Потрібний мінімум рівень B1. Іноді потрібне підтвердження сертифікатом. Можливо знадобиться пройти співбесіду в ВУЗі.

В університетах за кордоном є безкоштовні мовні курси?
Безкоштовні мовні курси є в близько 10% ВУЗів при умові навчання в них. В 90% випадків для іноземних студентів є система адаптації до навчання.