ЧаВо

Частые Вопросы

 

Эта страница содержит справочные материалы, что должны пояснить вопросы, типовые для новичков. Если после ознакомления с этими материалами у Вас остались вопросы, свяжитесь с нами за указаными на сайте контактами.

 

Що таке «академічна година»?
Академічна година — это минимальная учётная единица учебного времени. Длительность академического часа составляет 40-45 минут. Два академических часа составляют пару академических часов. Учебные заведения используют «академический час» (длительностью 40-45 мин.), как основу для планирования и учёта лекций, лабораторных, практических и семинарских занятий.

Скільки триває заняття?
Для дітей: урок — 1 академічна година — 45 хвилин.
Для дорослих: пара — 2 академічні години — 90 хвилин.

Заняття проводяться в групі чи індивідуально?
Навчання в освітньому центрі за замовчуванням проходить в індивідуальній формі, але на замовлення ми також проводимо навчання і для груп, наприклад, корпоративне навчання персоналу.

Потрібно купувати підручники чи вони вже включені у вартість?
Ви отримуєте потрібні матеріали для навчання. Але якщо Ви придбаєте для себе пару книг, гірше не стане.

Оплачувати навчання треба відразу чи можна оплачувати по частинам? 
За замовчуванням, оплата навчання здійснюється в повному розмірі, але Ви також можете оплачувати по частинам, розділивши загальну суму на три частини, котрі Ви вносите протягом навчання. При оплаті по частинам, Ви доплачуєте 10% від вартості навчання.

Як записатися на навчання?
Натисніть на кнопку: Відправте заявку