Освіта За Кордоном

10

ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ

Всі ми прагнемо до власного благополуччя та до стабільного майбутнього наших дітей. В сучасному світі неможливо уявити собі цього без якісної вищої освіти. Знання, котрі набуває людина, в багатьох аспектах визначають її подальше життя.

Ілюзія про престижність вітчизняної освіти розвіялася через неконкурентоздатність дипломів українських ВУЗів. В зв’язку з цим все більше людей надають перевагу якісному навчанню закордоном. Випускники зарубіжних закладів освіти отримують дипломи міжнародного рівня, знання іноземних мов, кар’єру в міжнародних компаніях, можливість почати власний конкурентоздатний бізнес, широкі перспективи для своєї діяльності.

Можливість навчання закордоном багатогранна. Це загальноосвітні школи, приватні школи-пансіони для дітей від 3 до 18 років, вища освіта (бакалаврат, магістратура, в т. ч. МВА), аспірантура, докторантура. Це найкращий варіант у вивченні іноземних мов на курсах, в мовних школах і коледжах для підготовки до міжнародних екзаменів (TOEFL, IELTS, DELF, DALF), канікули з вивченням іноземних мов для молоді від 8 до 18 років.

Географія освіти різноманітна та залежить від Ваших особистих смаків і пріоритетів: Європа, США, Канада, Австралія. Програми різноманітні: від безкоштовної освіти в Німеччині та Чехії до елітної освіти в навчальних закладах Великобританії (потребує попередньої британської середньої освіти).

Якщо Ви бачите себе чи свою дитину в майбутньому спеціалістом міжнародного рівня, то освіта в зарубіжних навчальних закладах це те, що Вам потрібно!

Де можна навчатися?
Австралія
Австрія
Великобританія
Канада
Німеччина

Польща
Сполучені Штати Америки
Чехія