Шкільні Предмети, ДПА, ЗНО

Бібліотека

School-SubjectsШкільні Предмети, ДПА, ЗНО

 

Навчання на курсах за шкільними предметами дозволить “підтягнути” рівень знань учнів та підготуватися до іспитів, ДПА, ЗНО. Ви “відстали” або не розумієте предмет? Не спішіть засмучуватися! Відмінні оцінки, прекрасний атестат, найвищі бали за результатами оцінювання та вступ до бажаного навчального закладу — результат старанних занять і виконання домашніх завдань на курсах освітнього центру Престиж. А Ви думали, що не знаєте цього?

 

Яблуко

 

Навчальні Курси за Шкільними Предметами:
Українська Мова та Література
Історія України
Математика
Англійська Мова
Німецька Мова
Французька мова
Іспанська Мова
Географія
Біологія
Фізика
Хімія
Російська Мова
Всесвітня Історія
Світова Література

 

Державна підсумкова атестація (ДПА)

Державна підсумкова атестація (ДПА) — випускні іспити, які складають випускники початкової (4 клас), основної (9 клас) та старшої (11 клас) школи, а також професійно-технічних і вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації в Україні. Державна підсумкова атестація проводиться наприкінці навчального року.

Проведення атестації
Державна підсумкова атестація проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах з предметів, які містяться в інваріантній частині типових навчальних планів за збірниками, затвердженими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМСУ). Результати ДПА визначаються за 12-бальною шкалою за загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів. Бали, отримані за атестацію, виставляються окремо від річних балів. Результати ДПА заносяться до свідоцтва про базову загальну середню освіту (9 клас), до атестата про повну загальну середню освіту (11 клас) і враховуються при визначенні середнього бала відповідного документа, а також при визначенні претендентів на нагородження золотою або срібною медаллю.

ДПА в початковій школі
У початковій школі проводиться державна підсумкова атестація з української мови або з мови навчання (мова та читання) та математики. Бали за атестацію виставляються за результатами підсумкових контрольних робіт.
ДПА в основній школі
В основній школі учні атестуються з української мови (диктант), математики, географії, біології та іноземної мови (чи інший гуманітарний предмет на вибором навчального закладу, профільний предмет або предмет, який вивчається поглиблено, окрім Української літератури ).
ДПА у старшій школі
Державна підсумкова атестація проводиться з української мови (письмовий переказ), профільного предмета (або на вибір з історії України чи математики у класах універсального профілю) та предмета на вибір (крім деяких предметів, які не вивчаються в 11 класі у класах універсального профілю, наприклад, правознавства).

Можуть бути атестовані також екстерни та інші особи, які не навчались у «звичайних» загальноосвітніх навчальних закладах (особи, які не мали змоги за станом здоров’я, які прискорено опанували навчальний матеріал тощо).

Результати ДПА можуть бути оскаржені до апеляційної комісії, яка може скоригувати атестаційну оцінку.

 

Skype

Навчайтеся дистанційно в Skype!

 

 

З всіх питань, які Вас цікавлять і для отримання детальної інформації зв’яжіться з нами за телефонами та запишіться на зустріч в наших освітніх центрах, де ми з радістю проконсультуємо Вас!